Flavon Peak Future - saszetka

Wysyłka: do 24 godzin
10,00 
Zadaj pytanie
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) napisz recenzję

Flavon Peak Future - saszetka                  1 X img = 74 640 T-ORAC 

Flavon Peak Future jest przygotowywany dla wzrastającego pokolenia.
W grupie docelowej są dzieci i młodzież, będące przyszłością dla nas wszystkich.
Produkt może zapewnić wsparcie na najważniejszym etapie rozwoju i pomóc w wykształceniu świadomości zdrowotnej we wzrastającej powoli generacji.
Zawiera liczne składniki posiadające wyjątkowe znaczenie z punktu widzenia rozwoju we wczesnym okresie dzieciństwa.

Podobnie jak inne produkty Peak, Flavon Peak Future to emulsja olejów roślinnych, owoców i warzyw o niekonwencjonalnej konsystencji.
Zawiera owoce i warzywa o wyjątkowych wartościach odżywczych, będące doskonałym źródłem szczególnie ważnych dla dzieci witamin, minerałów, pierwiastków śladowych i substancji barwiących.
Zastosowane oleje roślinne w wysokim procencie i w optymalnych proporcjach zawiarają niezbędne do życia kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, oraz są źródłem białka o wysokiej wartości odżywczej, enzymów i aminokwasów.
Jednym ze składników jest jagoda Goji, która jako super owoc nieprzypadkowo zyskała w ostatnich latach niezwykłą popularność, albowiem oprócz wysokiej zawartości wit. C posiada też ponad 10 rodzajów aminokwasów i ponad 20 rodzajów minerałów.
Natomiast jej działanie przeciwutleniające jest jednym z najsilniejszych spośród owoców i warzyw stosowanych w produktach Flavon.

Składniki zostały celowo wybrane tak, aby były złożone z popularnych w kręgu dzieci owoców i warzyw, i aby reprezentowały dający się polubić smak.