Producent: Kannaway

Pure Gold 500mg CBD + Gratis

Wysyłka: do 24 godzin
415,00 
Zadaj pytanie
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) napisz recenzję

Kannaway  Pure Gold 30 ml   +  maść Salve Travel  GRATIS

     Pure Gold zawiera 500 mg aktywnych składników konopi w 30 ml butelce ze szkła bursztynowego i jest doskonałym codziennym źródłem CBD, terpenów, flawonoidów, wielu witamin, składników odżywczych i innych cennych substancji.

To niezwykle wszechstronny olej konopny w płynie, co oznacza, że możesz go wprowadzić do swojej codziennej rutyny na wiele sposobów.

W jaki sposób najlepiej przyjmować Pure Gold na co dzień?

Większość użytkowników używa zawartości jednej pełnej pipety raz lub dwa razy dziennie. Aby napełnić pipetę, zanurz końcówkę w butelce Pure Gold, ściskając jednocześnie główkę na górze. Zwolnij główkę, a pipeta się napełni.
Aby dozować dokładniej, ponownie ściśnij główkę pipety.
Najprostszym sposobem na zastosowanie Kannaway Pure Gold jest wprowadzenie oleju pod język i przytrzymanie go przez minutę lub dłużej przed połknięciem, co umożliwia jego wchłanianie przez wyściółkę ust.

Mimo, że olej Kannaway Pure Gold został zaprojektowany do samodzielnego spożycia, może być dodawany do niemal każdej przygotowanej potrawy.
Nie jest jednak wskazane, aby dodawać olej do gotowania, ponieważ w ten sposób można zmniejszyć jego skuteczność.

Zamiast tego Pure Gold może być stosowany z innymi składnikami, takimi jak mrożone jagody, świeża zielenina, mleko migdałowe, nasiona chia i konopi czy serca konopi, aby uzyskać pożywny, wysokoenergetyczny koktajl.
Możesz również rozmieszać Pure Gold z płatkami owsianymi i dodać pokrojone w plastry owoce, aby zapewnić sobie zbilansowany posiłek na początek dnia.

Pure Gold można też dodawać do różnych sałatek jako zamiennik lub uzupełnienie lekkiego dressingu albo dodawać do sosów i curry by cieszyć się zdrowym, sycącym obiadem.

Aby przygotować „kuloodporną” kawę z dodatkiem oleju konopnego, dolej porcję lub dwie Pure Gold do ulubionej filiżanki kawy lub zakończ dzień dzienną porcją oleju konopnego zmieszanego z ciepłym mlekiem i miodem by zrelaksować się przed snem.


Butelkę oleju trzymamy w ciemnym i chłodnym miejscu.

Zakupu można dokonać na stronie producenta, uzyskując po rejestracji w systemie odpowiednie bonifikaty.
Udzielamy wszelkiej pomocy przy rejestracji i zakupie produktu.


Link do rejestracji:          https://8518066.kannaway.com
 

Cena detaliczna: 89,46 €

Cena hurtowa: 74,55 €  –  55 BV

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
zobacz także